DORUK SİLAH
        Konya- Beyşehir?de yerleşik Doruk Silah San ve Tic Ltd Şti, dünyanın lider av tüfeği üreticilerinden biridir. 1996 yılında kurulmasına rağmen, av tüfeği üretiminde kalitesinde, dağıtım ve pazarlamasında firma kurucularının daha eskiye dayanan büyük tecrübe ve bilgisi sayesinde , Doruk Silah 40 yılı aşkın tecrübe ve uzmanlığa sahiptir. Firma sahipleri daha önceden biriktirdikleri bilgi, deneyim ve kültürlerine işlerinde usta personel, vizyon, tutku, dinamizm ve mükemmeliyetçilik anlayışını da ekleyerek A-sınıfı markalar yarattılar.
        Doruk Silah olarak bizim başarımızın sırrı, çalışanlarımızın büyük bir sorumlulukla üreterek, innovatif teknolojileri uygulayarak, mükemmeli amaçlayarak, karlı büyüme için yeni fırsatları kollayarak doğru yollar kullanarak sonuç almaya bağlılıklarıdır.
        Doruk Av Tüfekleri çok iyi kalite seviyesi ile tüm dünya tarafından tercih edilen ürünlerdir. Doruk Silah ürünlerini 5 kıtaya ihraç etmektedir. Şirketimiz genç, dinamik ve deneyimli yapısı ile lider üretici olmaya ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecektir.

Vizyonumuz; Global bir av tüfeği üreticisi olarak vizyonumuz, temel değerlerine bağlı kalırken sürekli gelişme ve yenilenme sağlayarak dünyanın en çok tercih ettiği, güvenilir ve uzun vadeli iş ilişkileri olan bir partner olabilmektir.

Misyonumuz; Misyonumuz, pazar ihtiyaçlarını ve standartlarını karşılamak üzere müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve çevreye saygı duyarak en yüksek kalitede av tüfeği üretmek, dağıtımını ve ticaretini yapmaktır.

   
Değerlerimiz
Müşteri odaklılığı: Biz Doruk Silah olarak tüm gücümüzü müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve onların pazardaki rekabet edebilme gücüne ve performanslarına odaklıyoruz.
Çalışanlarımız : Biz Doruk Silah olarak başarılı sonuçlara yetkin personelimizin bağlılığı, sürekli gelişim ve öğrenim içerisinde olmaları ve girişimci davranışları sayesinde ulaşıyoruz.
Takım Oryantasyonu : Biz Doruk Silah olarak sinerji yaratmak ve tüm potansiyelimizi kullanabilmek için takım gücüne inanıyoruz.
Sürdürülebilir Entegrasyon : Biz Doruk Silah olarak tüm iç ve dış ilişkilerimizde güvenilir, sadık ve saygılı bir partneriz. Ve sürdürülebilir gelişmeye, sosyal ve ekonomik ihtiyaçlara sürekli katkıda bulunmaya devam edeceğiz.